Nákup cez telefón
+421 918 888 515
Hodnotenie zákazníka
Nakupovala som po prvý raz a bola som milo prekvapená rýchlosťou doručenia. Zatiaľ sa mi kvalita zdá byť dobrá, dúfam, že to vydrží a budem spokojná aj v budúcnosti.
Jarmila Seligova
26.07.2016 17:22:16

VISCOPPPER je nová viskoelastická („lenivá“) pena, ktorá výrazne podporuje zdravý spánok. Obsahuje tri prírodné materiály: turmalín, meď a grafit a 50 prírodných stopových prvkov prospešných pre ľudské zdravie. Turmalín vytvára záporné ióny, ktoré zabíjajú plesne, baktérie, vírusy. Známe sú aj jeho liečivé účinky a pôsobenie na posilnenie imunitného systému. Meď patrí k najvýznamnejším prvkom v našom tele. Je súčasťou viacerých enzýmov. V správnom množstve posilňuje celkovú telesnú imunitu, ovplyvňuje mnohé činnosti organizmu a priaznivo pôsobí na nervovú sústavu. Grafit, forma uhlíka, základného stavebného prvku všetkých živých organizmov. Je žiaruvzdorný s výbornou tepelnou a elektrickou vodivosťou.

Tieto pozoruhodné vlastnosti každej z prísad výrazne zlepšujú spánok hlavne tým, že zmierňujú či úplne blokujú hlavné negatívne vplyvy na ľudské telo. Okrem eliminácie rôznych druhov žiarenia (signálov mobilných telefónov, wifi, Bluetooth, rádiových vĺn, atď.) majú aj výrazné antibakteriálne účinky.

Zoradiť podľa: ceny ↑ ↓ | názvu ↑ ↓ Počet na stránke: 24 | 48 | 96