Naše benefity

Garancia vrátenia tovaru až 15 dní
Garancia vrátenia tovaru až 15 dni, čiže doba dlhšia ako udáva zákon o ochrane spotrebiteľa č.102/2014. Ak sa rozhodnete vrátiť tovar podľa našich obchodných podmienok, peniaze vám budú  vrátene najneskôr do 14 dní. Tovar môžete vrátiť až do 15 dní od jeho prevzatia bez udania dôvodu. 
 

 

 

Výmena tovaru až 21 dní
Pokiaľ zistíte, že Vám tovar z rôznych dôvodov farebne nevyhovuje, zašlite nám ho a my Vám ho vymeníme za iný dostupný tovar v našom e-shope.  Tovar zašlite bezpečne zabalený  na našu adresu: KOBRAJ - zásielkový obchod, Alejová 18, Košice a my vám ho vymeníme za iný tovar podľa Vašich požiadaviek. Tovar na dobierku nebude prijatý !

 

 

Kvalitná prezentácia 
Prezentáciu nášho tovaru poskytujeme vo vysokej kvalite obrázkov a kompletnými technickými parametrami a snažíme sa poskytnúť čo najviac informáciu k ponúkaným  produktom.

 

 

 

Presná kalkulácia ceny
Náš e-shop Vám zobrazuje ceny nielen na záladné rozmery, ale aj  presné ceny na ďalšie rozmery a tvrdosti. Stači si jenoducho navoliť požadovaný parameter pri tipovaní produktu.

 

 

Veľká časť tovaru dostupná skladom
Sme e-shop, ktorý má za sebou sieť maloobchodných predajní, zásoby ktorých sú Vám okamžite k dispozícii. Z toho dôvodu ponukame najkratšie dodacie lehoty už od 24 hod. Snažíme sa udávať čo najpresnejšie informácie o dostupnosti tovaru. Z dôvodu neustálej zmeny stavu je objednávka  platná až po záväznom potvrdení dostupnosti tovaru e-mailom.